Kronik Ağrı için Nöral Terapiler

Kronik Ağrı için Nöral Terapiler 

Restoratif Sağlık Kliniği’ndeki deneyimli nöral terapi uygulayıcılarından oluşan ekibimiz, altta yatan kronik sağlık koşullarınızı çözmenize yardımcı olabilir.

Fibromiyalji, Lyme Hastalığı ve diğer birçok durumu tedavi ederken, nöral tedaviler ve diğer enjeksiyon tedavileri, uzun süredir devam eden sağlık sorunlarını çözme noktasına gelir.

Nöral terapilerimiz ve enjeksiyon tedavisi seçeneklerimiz şunlardan muzdarip bireylere yardımcı olur:

Kronik Ağrı için Nöral Terapiler
Kronik Ağrı için Nöral Terapiler
 • Gastrointestinal (GI) Endişeler
  – Kabızlık
  – İshal
  – İnce bağırsakta aşırı bakteri üremesi (SIBO)
 • Kronik Lenf tıkanıklığı
 • Beyin sisi, baş ağrısı, baş dönmesi
 • Yara izi azaltma
 • Sinüzit
 • Eklem ağrısı
 • Lyme Hastalığı, Lyme kompleksi
 • Küf toksisitesi (CIRS)
 • Morgellonlar
 • Fibromiyalji
 • Kronik yorgunluk sendromu
 • Akne
 • Kısırlık

Nöral Terapi nedir?

Nöral terapi, vücudun belirli bölgelerine küçük Procaine (lokal anestezik) enjeksiyonlarını içerir. Nöral terapi, sinirleri ve gangliyonları yeniden polarize eden ve hasarlı hücrelerin membran potansiyelini geri kazandıran bir “sıfırlama düğmesi” görevi görür.

Terapinin arkasındaki teori, travmayla ve bir dokunun travmaya verdiği zayıf tepkinin genellikle normal vücut fonksiyonunda uzun süredir devam eden bloklar oluşturmasıyla ilgilidir. Nöral terapinin tedavi edebileceği birçok durum vardır ve binlerce kişi onun iyileştirici faydalarını deneyimlemiştir.

Nöral terapi ilk olarak Almanya’da geliştirildi, ancak şimdi tüm dünyada kronik ağrıyı hafifletmek için doğal bir tedavi olarak kullanılıyor.

Burada, Amerika Birleşik Devletleri’nde, bölgede ABD’li öncü Dr. Ancak çok az kişi, Dr. Travell’in Almanya’da okuduktan sonra referans kitabını yazdığını ve ilk elden öğrendiğini biliyor.

Nöral Terapi Nasıl Yardımcı Olabilir?

Çoğu zaman, bireyler nöral terapi kullanarak ağrıda iyileşmeler bulur. Çoğu zaman kronik ağrı vakaları bile iyileştirilebilir.

Vücudun herhangi bir yerindeki yara dokusu normal vücut fonksiyonunu bozan bir “girişim alanı” oluşturabileceğinden yara tedavileri de çok yaygındır. Nöral terapi skar enjeksiyonları estetik olarak etkili bir şekilde skar boyutunu azaltır ve ayrıca hasarlı doku ve sinirlerin iyileşmesini iyileştirir.

Gastrointestinal kaygılar, nöral terapi kullanılarak da büyük ölçüde iyileştirilebilir. Kısırlık bile nöral terapi ile başarılı bir şekilde tedavi edilmiştir.

Başarının anahtarı, vücudunuzdaki herhangi bir tıkanıklığı bulmak ve onu ortadan kaldırmaktır, böylece vücudun kendi doğuştan gelen iyileştirme mekanizmaları onarım işini devralabilir ve bitirebilir.

Nöral Terapi Enjeksiyon Tedavilerimiz

Deneyimli nöral terapi uygulayıcılarımız endişelerinizi dinleyecek ve sizin için özelleştirilmiş bir tedavi planı geliştirecektir. Kronik semptomlarınızı hafifletmeye yardımcı olmak için özel olarak hedeflenmiş çeşitli nöral sıfırlama tedavisi enjeksiyon tedavileri kullanıyoruz.

Abdominal Protokol

Gastrointestinal kaygılar, birinin doktorunu ziyaret etmesinin en yaygın nedenlerinden biridir. Bağışıklık sistemimizin% 70’i GI’de olduğu için, birçok sağlık sorununun bağırsakta başlaması şaşırtıcı değil. Karındaki belirli noktalara uygulanan nöral terapi, bağırsak fonksiyonunu eski haline getirebilir ve IBS, SIBO, vb. Koşullarını iyileştirebilir. Önceki ameliyatlardan veya yaralanmalardan kaynaklanan abdominal yara izi de kolayca ele alınabilir.

Lenf Protokolü

Sağlıklı bir lenfatik sistem, kronik hastalıkların üstesinden gelmek için çok önemlidir. Çoğu zaman kronik lenf tıkanıklığı toksinlere ve enfeksiyonlara tutunarak söndürülmesi zor bir iltihap ortamı yaratır. Nöral lenf protokolü, lenf sistemini yıkamada durgunluğu gidermede ve iyileşmeyi hızlandırmada etkilidir. Sinüs tıkanıklığına da yardımcı olabilir.

Otonom Protokol (Dikenli Taç)

Kronik sağlık koşulları vücudun otonom sinir sistemindeki doğal dengesini bozar. Nöral otonomik protokol, organ işlevini iyileştiren ve genellikle zihinsel netliği ve baş dönmesi vakalarını iyileştiren otonomik işlevi geri kazanmaya yardımcı olur.

Skar Doku Tedavisi

Hepimizin yara izleri var ama maalesef bize karakterden fazlasını veriyorlar. Skar dokusu vücut fonksiyonlarını bozar ancak skar dokusu enjeksiyonları ile düzeltilebilir. Nöral terapi, skar dokusunu parçalayarak vücudun skarın boyutunu onarmasına ve küçültmesine izin verir. Hastalar, semptomlardaki azalmayla ilişkili olan yara boyutu ve doku iyileşmelerinde bir azalma görürler.

Prolozon Tedavisi (Eklem Ozon Enjeksiyonları)

Prolozon, eklem ağrısını azaltmanın ve hasarlı eklemleri iyileştirmenin güvenli ve etkili bir yoludur. Deneyimli enjeksiyon tedavisi uygulayıcılarımız, ameliyatsız eklem stabilizasyonu ve onarım aracı olarak prolozonu sunmaktadır. Eklem ozon enjeksiyonları hem akut hem de kronik durumlar için kullanılabilir.

Minör Otohemoterapi

En çok bilinen akne vakalarında faydalarıdır. Minör otohemoterapide kanınızı ozonla birleştirmek aslında etkileyici sonuçlarla pek çok durumda kullanılabilir.

Vitamin Enjeksiyonları

Enjeksiyon veya IV yoluyla birçok vitamin ve besin seçeneği sunuyoruz. Bu, eksikliklerin üstesinden gelmenin ve sağlıklı bir denge sağlamanın en güçlü yoludur. Birçok çalışma, yüksek doz vitamin infüzyonlarının etkinliğini ve akut ve kronik durumlarda faydalarını desteklemektedir.

Restoratif Sağlık Kliniğinde Nöral Terapi ve Enjeksiyonlar

Nöral sıfırlama tedavisi ve hedefe yönelik enjeksiyon tedavileri ile ağrınızı doğru şekilde yöneterek kendinizi daha iyi hissetmeye başlayın.

Oregon ve Utah’daki güzel tesislerimiz iyi donanımlı, konforlu ve tüm sağlık hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmaya hazır.

Bakım veren kronik ağrı, Fibromiyalji ve Lyme Hastalığı uzmanlarımızla bugün konuşun.